اطلاعاتی درمورد الکتروپمپ خطی سیرکولاتور EGO ابارا

الکتروپمپ خطی سیرکولاتور EGO ابارا از نوع پمپ های سیرکولاتور هستند که استاندارد ERP2009/125/CE در طراحی و ساخت آن در نظر گرفته شده است. تمامی مدل های پمپ EGO ابارا (ارتباط بین موتور و روتوربه وسیله آهنربای دائمی) می باشند که باعث می گردد در صورت تغییر هد و دبی منحنی سیستم ، پمپ بصورت اتوماتیک و پیوسته کارایی خود را با بهترین راندمان ممکن حفظ نماید این ویژگی الکتروپمپ خطی سیرکولاتور EGO ابارا امکان صرفه جویی در میزان برق مصرفی را مهیا می سازد و احتمال تولید سر و صدا در زمان کارکرد پمپ را حداثل می نماید.
از انواع مدل های الکتروپمپ خطی سیرکولاتور EGO ابارا می توان در سیستم های سیرکولاسیون آب گرم و آب سرد، تهویه مطبوع، سیستم های حرارت مرکزی، حرارت صنعتی و خانگی و فرایندهایی که نیاز به بهینه سازی جریان سیال دارند استفاده نمود.

لکتروپمپ خطی سیرکولاتور EGO رزوه ای

مزیت اصلی الکتروپمپ خطی سیرکولاتور EGO ابارا

الکتروپمپ خطی سیرکولاتور EGO ابارا سه دسته با نام های رزوه ای ، فلنجی و رزوه ای / فلنجی تقسیم می شوند. در تمامی پمپ EGO ابارا حداقل دو حالت کاری مختلف برای کارکرد پمپ در نظر گرفته شده است. در حالت اول می توان پمپ را در وضعیت دور ثابت قرارداد، در این وضعیت پمپ صرف نظر از تغییرات صورت گرفته در منحنی مدار ، با دور ثابت کار می کند. حال آنکه در حالت دوم، می توان پمپ را به صورت اتوماتیک در حالت AP ثابت قرار داد. همچنین در مدل فلنجی و رزوه ای / فلنجنی امکان ثابت نگه داشتن هد قابل تامین توسط پمپ نیز وجود دارد کلیه مدل های سری EGO از نوع Wet-rotor بوده و بنابر این پمپ و موتور باهم تشکیل یک یونیت واحد بدون نیاز به مکانیکال سیل را می دهند و روانکاری بلبرینگ های روتور به طور مستقیم توسط مایع پمپاژ شده صورت می گیرد. یکی از ویژگی های بسیار مهم الکتروپمپ خطی سیرکولاتور EGO ابارا تکنولوژی بکار رفته در محفظه روتور می باشد که بصورت یکپارچه از ASI316 ساخته شده و در طی مراحل ساخت از فرایند جوشکاری استفاده نشده است. به همین دلیل عمل جداسازی استاتور از اجزائی که با مایع در تماس هستند راحت تر و ایمن تر صورت می پذیرد.

الکتروپمپ خطی سیرکولاتور EGO فلنجی ابارا

از دیگر خصوصیات الکتروپمپ خطی سیرکولاتور EGO ابارا

  • بهره گیری پوشش رنگ الکترو استاتیک در بدنه چندی
  • مقاومت بسیار بالای روتور در برابر خوردگی
  • اصطلاک بسیار ناچیز در بلبرینگ ها

برای مشاهده لیست قیمت محصول کلیک کنید